חלית נפצעת זכותך לקבל את הכסף שמגיע לך
''בזכותך הצלחתי לקבל את זכויותיי, על כך אני מודה לך מקרב לב.'' ש.ט. לשני החביבה המון המון תודה. אותך יברך האל במיטב הברכות והאיחולים בחיים טובים ומאושרים תבורכי על עבודתך ומסירותך בחיים על חביבותיך ואמונתך הבלתי נדלים על האופטימיות הבלתי נגמרת על האמונה שבי נטעת הבלתי מתפשרת לנעמה אשכנזי רצינו להגיד לך מילות הערכה על תשומת הלב האישית והחמה על המסירות ההתחשבות בכל פרט על המעקב והטיפול אשר כפי שידענו היה כפול לא חסכת במאמץ ועבודה הראויה למחמאה לכל צוות המרכז למימוש זכויות רפואיות ובמיוחד לגב נעמה אשכנזי- מנהלת קשרי לקוחות: ברצוננו להודות לכם מעומק ליבנו על היחס החם, השרות המסור והמקצועי ועל הטיפול הענייני לו זכינו מצידכם. עם סיום הטיפול בענייני (נכות כללית וניידות) אני מבקשת להודות לגב נעמה אשכנזי על הטיפול המסור, המקצועי, על ההתמדה והדבקות במשימתה. רעות יקרה כמו שנאמר מוטב מאוחר מאשר בכלל לא, כשהגעתי אליכם הייתי ספקנית מאוד,אותו בחור שקיבל אותנו נשמע כמו מקדם מכירות שיכול לפתור כל בעיה ולסיכום לאחר פתיחת התיק הופניתי אלייך. המבט בעינייך הבטיח לי שאת מאמינה בי ותמכת מהרגע הראשון. המון תודות ואיחולים
 


פגישת ייעוץ חינם
לשיחה מיידית עם נציג החברה
הזן את מספר הטלפון שלך
לחץ לקבלת השיחהלקוחות מספרים:

י.ג (נכות כללית)
 

"קיבלתי מביטוח לאומי סכום של 30,327 ₪ וקצבה חודשית: 2252 ₪."

 במשך 30 שנה עבדתי כנהג טרקטור בתעשייה הצבאית.  30 שנה בהן קמתי כמו פנתר לעבודה מידי בוקר, נסעתי בהתלהבות לתעשייה הצבאית, וחזרתי בלילה מאוחר הביתה עייף אך מלא סיפוק על תרומתי למדינה. לאחר 30 שנות עבודה בחוץ, בשמש ובגשם, בחום ובקור נאלצתי לפרוש  עקב בעיות רפואיות שבגין המליץ לי הרופא לפרוש מהעבודה.  אני סובל מכאבי גב, דלקת  מפרקים, ירידה בשמיעה וטנטון, ליקוי ראייה, בעיות בכליות ובכבד. פניתי לביטוח לאומי ע"מ לקבל קצבת נכות כללית, אך הם דחו אותי ואמרו שלא מגיעה לי קצבה כי אני לא מספיק חולה...הגעתי למרכז למימוש זכויות רפואיות בתחושות תסכול חוסר אונים וייאוש. כבר כשנכנסתי למשרדי המרכז הבנתי שהגעתי למקום הנכון. הפקידה שקיבלה אותי חייכה אלי בחום וגם הגישה לי כוס קפה. על הספסל בחדר ההמתנה ישבו לקוחות נוספים שסיפרו לי איך הם הגיעו למרכז ואיזה יחס ושירות מצוין הם מקבלים.כאשר היועץ במרכז החליט שעלי להגיש תביעה נוספת לקבלת קצבת נכות כללית – כלל לא היה לי ספק שאני רוצה שהם יטפלו בי. לאחר חצי שנה בהן נשלחתי לבצע בדיקות רפואיות נוספות ונשלחתי למספר וועדות בביטוח לאומי,  התקבלה ההחלטה שאני זכאי לקצבת אי כושר מלאה לצמיתות. קיבלתי סכום רטרואקטיבי של  30,327 ₪ וקצבה חודשית: 2252 ₪.אתם כבר יכולים לנחש איזה זר פרחים ענק וסלסלה מלאה בשוקולד הבאתי לצוות המקסים של המרכז.  
מ.מ (פטור מס הכנסה)
 

עד כה קיבלתי החזרים בגובה- 1,075,000 ₪, ומעתה אהיה פטור מתשלום של למעלה מ-180,000 ₪ מידי שנה למס הכנסה.

אני מנהל עסק בתחום המזון ועובד בעסק שנים רבות וזאת למרות שחליתי במחלת הסכרת שגרמה לסיבוכים והובילה לאי ספיקת כליות כרונית עד כדי צורך בטיפול דיאליזה והשתלת כליה. יום אחד בדרכי לעבודה חייכה אלי אישה משלט ענק ואמרה לי: "חלית? נפצעת? זכותך לקבל את הכסף שמגיע לך...". למרות שאני ספקן גדול מטבעי – שאלתי את עצמי "מה כבר יש להפסיד?"  וקבעתי פגישת ייעוץ.הגעתי לפגישת יעוץ ללא ציפיות מוקדמות. כשהיועצת אמרה לי שלהערכתה מגיע לי פטור ממס הכנסה לא באמת הבנתי את המשמעות הכלכלית של כך. נו, במקרה הטוב בטח מס הכנסה יחזיר  לי כמה גרושים הרהרתי ביני לבין עצמי. ולמרות הספק הרב שליווה אותי החלטתי לצאת לדרך בתביעה מול מס הכנסה. אחרי הכל – אני ישראלי טיפוסי ואם אפשר לשלם קצת פחות מס הכנסה – שווה לנסות. לאחר סידרת בדיקות אליהן נשלחתי ע"י רופאים מהמכז למימוש זכויות רפואיות ולאחר שבמשך מספר חודשים נבדקתי על-ידי ועדות רפואיות של המוסד לביטוח לאומי,  התקבלה ההחלטה ונקבעה לי נכות מעל 90% משנת 2000. ורק אז, כאשר יועצי המס של המרכז למימוש זכויות רפואיות הגישו למס הכנסה את הנתונים בדבר הפטור וביקשו החזרים רטרואקטיביים הבנתי את המשמעות האמיתית של התהליך שעשיתי בזכות השלט שראיתי ברחוב: קיבלתי החזרים בגובה- 1,075,000 ₪, ומעתה ועד עולם לא אצטרך לשלם כלל מס הכנסה. עד היום שילמתי כל שנה מעל 180,000 ₪ למס הכנסה. היום את כל הסכום הזה אני חוסך לימים קשים יותר.

אודות המרכז למימוש זכויות רפואיות בהנהלת לבנת פורן

חשוב שתדע:

אדם שחלה או נפגע, זכאי על פי החוק לכסף ולזכויות שונות מהגופים הבאים:
 • מס הכנסה
 • חברות הביטוח
 • קרנות הפנסיה
 • משרד הביטחון
הבעיה מתחילה כשצריך להתמודד עם הבירוקרטיה, הטופסולוגיה, הפקידים, הוועדות הרפואיות, הרופאים והבדיקות, התקנות והנהלים של כל אחד מהגופים האלו.
כאן נכנס לתמונה המרכז למימוש זכויות רפואיות בהנהלת לבנת פורן.
בעזרת ידע מקצועי, נסיון מצטבר עצום, רופאים, מומחים, אנשי מקצוע והיכרות מעמיקה עם המערכות המורכבות, המרכז למימוש זכויות רפואיות בהנהלת לבנת פורן יכול לעזור לך לקבל קצבת נכות כללית, קצבת / מענק נפגעי עבודה, קצבת נפגעי פוליו, פטור רפואי ממס הכנסה, פנסיית נכות, קצבת אבדן כושר עבודה, או כל זכות אחרת המגיעה לך בגין מצבך הרפואי.
 
 צוות המרכז למימוש זכויות רפואיות:
המרכז למימוש זכויות רפואיות
 
העקרונות המנחים שלנו:
 • לבנת פורן - המרכז למימוש זכויות רפואיות שם לו למטרה לתת שירות ללקוחותיו ברמת המקצועית הגבוהה ביותר שניתן, תוך הקפדה על גילוי שקדנות ואיכות במתן שירות, כך שזכויותיהם של הלקוחות ימומשו במלואם ובאופן המהיר ביותר הניתן.
 • במרכז למימוש זכויות רפואיות בהנהלת לבנת פורן עובדים רק "אנשים שאוהבים אנשים". כל אחד מהלקוחות זוכה ליחס אישי, אכפתי, אמפטי ואוהב והינו הדבר החשוב ביותר לכל אחד מעובדי החברה.
מי אנחנו ?
 
לבנת פורן - המרכז למימוש זכויות הוקם על מנת לסייע לך לממש את זכויותייך במקרה שבריאותך נפגעה. להקמת המרכז חברו אנשי מקצוע מתחומים שונים שלהם ניסיון רב בטיפול במאות תביעות.
 
במרכז למימוש זכויות רפואיות בהנהלת לבנת פורן עובדים:
 • רופאים מתחומי התמחות שונים
 • רואי חשבון
 • יועצי מס
 • עובדים סוציאליים
 • מומחי ביטוח ופנסיה

היועצים ומנהלי הלקוחות במרכז למימוש זכויות רפואיות בהנהלת לבנת פורן הינם אקדמאים מתחומי התמחות שונים בעלי ידע מקצועיות ונסיון רב בניהול תיקי לקוחות לצורך מימוש זכויות.

בעלי תפקידים במרכז למימוש זכויות רפואיות בהנהלת לבנת פורן:

לבנת פורן, מנכ"ל המרכז למימוש זכוית רפאיות.
לבנת פורן עוזרת למאות אנשים מידי שנה לממש את זכיותיהם מול ביטוח לאומי, מס הכנסה, חברות הביטוח, קרנות הפנסיה ומשרד הבטחון. לבנת היא בעלת תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים ותואר שני במנהל עסקים, מהאוניברסיטה העברית בירושלים. כמו כן, ללבנת ניסיון ניהולי רב בתחומים מגוונים ובניסיון מעשי ספציפי בטיפול במאות תביעות מול הגופים המוזכרים לעיל.

פרופ' מרדכי רביד, הרופא הראשי של המרכז למימוש זכויות רפואיות.
פרופ' רביד הוא מומחה לרפואה פנימית ולמנהל רפואי. בעל ניסיון רב שנים בהערכת נכות. מנהל בית החולים "מעייני הישועה", שימש כיו"ר ועדת התרופות של קופ"ח כללית, סגן המנהל הרפואי של קופ"ח מכבי, יו"ר האיגוד לרפואה פנימית, נשיא האיגוד האירופי לחקר יתר לחץ דם וסכרת, מנהל מח' פנימית בבית חולים מאיר ובי"ח יפו, פרופ' רביד מילא תפקידים בכירים נוספים בארץ ובעולם.
 
פרופ רביד - מנהל רפואי
פרופ' רביד - מנהל רפואי
 
כדי לקרוא עוד על הייחודיות שלנו, לחץ כאן.
 

פגישת ייעוץ חינם
לשיחה מיידית עם נציג החברה
הזן את מספר הטלפון שלך
לחץ לקבלת השיחה
המרכז למימוש זכויות רפואיות
לבנת פורן | זכויותיי | דרושים | צור קשר מפת האתר | קצבת נכות | אחוזי נכות ביטוח לאומי | פגיעה בעבודה | זכויות עובדים | תביעות ביטוח לאומי
| זכויות רפואיות | פטור ממס הכנסה | נכות כללית | אובדן כושר עבודה | ועדה רפואית | bituach leumi | לבנת פורן הבלוג הרשמי
     

 
המרכז למימוש זכויות רפואיות located at מגדלי עזריאלי, דרך מנחם בגין 132 , תל אביב, . Reviewed by 127 מצביעים rated: 5 / 5