חלית נפצעת זכותך לקבל את הכסף שמגיע לך
''בזכותך הצלחתי לקבל את זכויותיי, על כך אני מודה לך מקרב לב.'' ש.ט. לשני החביבה המון המון תודה. אותך יברך האל במיטב הברכות והאיחולים בחיים טובים ומאושרים תבורכי על עבודתך ומסירותך בחיים על חביבותיך ואמונתך הבלתי נדלים על האופטימיות הבלתי נגמרת על האמונה שבי נטעת הבלתי מתפשרת לנעמה אשכנזי רצינו להגיד לך מילות הערכה על תשומת הלב האישית והחמה על המסירות ההתחשבות בכל פרט על המעקב והטיפול אשר כפי שידענו היה כפול לא חסכת במאמץ ועבודה הראויה למחמאה לכל צוות המרכז למימוש זכויות רפואיות ובמיוחד לגב נעמה אשכנזי- מנהלת קשרי לקוחות: ברצוננו להודות לכם מעומק ליבנו על היחס החם, השרות המסור והמקצועי ועל הטיפול הענייני לו זכינו מצידכם. עם סיום הטיפול בענייני (נכות כללית וניידות) אני מבקשת להודות לגב נעמה אשכנזי על הטיפול המסור, המקצועי, על ההתמדה והדבקות במשימתה. רעות יקרה כמו שנאמר מוטב מאוחר מאשר בכלל לא, כשהגעתי אליכם הייתי ספקנית מאוד,אותו בחור שקיבל אותנו נשמע כמו מקדם מכירות שיכול לפתור כל בעיה ולסיכום לאחר פתיחת התיק הופניתי אלייך. המבט בעינייך הבטיח לי שאת מאמינה בי ותמכת מהרגע הראשון. המון תודות ואיחולים
 


פגישת ייעוץ חינם
לשיחה מיידית עם נציג החברה
הזן את מספר הטלפון שלך
לחץ לקבלת השיחה

 לקוחות מספרים:

ס.א (חוק פוליו)
 

אושרה לי קצבת "נכות כללית", פיצוי לנפגעי פוליו בסכום חד פעמי של 107,000 ₪ וקצבה חודשית בגובה 2900 ולצמיתות!

בשנת 1951, כשהייתי בת שנה וחצי, חליתי במחלת הפוליו. המחלה פגעה בי בשרירי יד ורגל ימין. לאורך כל חיי, למרות המגבלות הרבות, לא וויתרתי לעצמי ותמיד עבדתי מישרה מלאה ופרנסתי את עצמי.בשנים האחרונות התחלתי לחוש בהחלשות נוספת של היד והרגל, כאבי מפרקים וגב תחתון ועייפות קשה. מלבד הסבל הפיזי הרב, נאלצתי לרדת בשעות העבודה, מה שפגע מאוד בפרנסתי, דווקא בתקופה בה אני כה זקוקה לכסף לתרופות וטיפולים...פניתי למוסד לביטוח לאומי וביקשתי קצבת נכות כללית. הועדה הרפואית קבעה לי נכות משוקללת בשיעור 64% בגין היד והרגל, אולם מצאה אותי כבעלת כושר עבודה מלא ולכן לא הייתי זכאית לקצבה. "אם עבדת כל השנים למרות הבעיות, את יכולה להמשיך לעבוד" כך אמרה לי הפקידה בביטוח לאומי.נפגעתי מאד מהפקידה, אך בלית ברירה עשיתי מספר מאמצים להגדיל את שעות העבודה. אבל הגוף הכריע -  התקשיתי מאוד להחזיק מעמד לאורך זמן. הייתי כבר מיואשת לגמרי כשהגעתי למרכז למימוש זכויות רפואיות. רופא המרכז התעקש כי מגיעים לי אחוזי נכות רפואיים גבוהים יותר, שכן אני סובלת מ"סינדרום פוסט פוליו" (PPS). שני, מנהלת הלקוחות שלי, הסבירה לי במקצועיות ובאדיבות כי מגיעה לי קצבה ובנוסף מגיעים לי כספים עפ"י חוק פיצוי נפגעי פוליו!רופא המרכז כתב חוות דעת רפואית, בה הוא התייחס לא רק לשיתוק ביד וברגל אלא לכל הסימפטומים של הפוסט פוליו.ניגשתי שוב לוועדות רפואיות לצורך קבלת קצבת נכות כללית. הועדה הרפואית של המוסד לביטוח לאומי הסכימה עם קביעת רופא המרכז למימוש זכויות רפואיות. נקבעה לי דרגת אי כושר בשיעור 60% אשר העניקה לי קצבת נכות כללית. בנוסף, עקב ההחלטה, אני זכאית לפיצוי נפגעי פוליו בסכום חד פעמי של 107,000 ₪ ולקצבה חודשית נוספת בגובה 2,900 ₪ לצמיתות!!!אני לא יודעת מה הייתי עושה לולא שני והמרכז למימוש זכויות רפואיות!
המוסד לביטוח לאומי ומלחמתו באזרח הקטן
 

לבנת פורן, מנכ"ל "המרכז למימוש זכויות רפואיות": למרות שחלק נכבד מהתביעות כנגד המוסד לביטוח לאומי נדחות, עם הכוונה מקצועית, סבלנות ונחישות אפשר להצליח".

ל.ש, בן 62, עובד במשרד הביטחון. כל חייו היה אדם בריא ולא סבל מבעיות בריאותיות. בנובמבר 2007 אושפז בעקבות אירוע מוחי שעבר כתוצאה מטראומה במהלך העבודה. מאז הוא סובל מכאבי ראש, קושי בריכוז, גמגום וקושי בהבנה. ל.ש פנה למוסד לביטוח לאומי על מנת שיוכר כנפגע עבודה ויוכל לממש את זכאותו לקבל פיצוי עקב נכותו מעבודה. במשך חודשים ארוכים נדרש ל.ש ע"י המוסד לביטוח לאומי לעבור חקירות וכן להביא את עמיתיו לעבודה לחקירה על מנת להוכיח כי האירוע המוחי אכן אירע כתוצאה מטראומה שעבר במהלך העבודה. לאחר חודשים רבים המוסד לביטוח לאומי אכן הכיר בו כנפגע עבודה. ל.ש הגיש בקשה להיבדק ע"י וועדה רפואית של המוסד לביטוח לאומי על מנת שייקבעו לו אחוזי נכות בגינם יוכל לקבל את הפיצוי המגיע לו. להפתעתו רופא הוועדה החליט כי יש לשלול את הקשר הסיבתי בין האירוע המוחי לבין האירוע הטראומתי שהתרחש במהלך העבודה. ל.ש לא ויתר ובעצת רופאי "המרכז למימוש זכויות רפואיות" ביקש לקיים וועדה רפואית נוספת. לוועדה זו הגיש חוות דעת רפואית שדנה בקשר שבין האירוע המוחי לבין הטראומה אותה עבר ובעקבות כך החליט המוסד לביטוח לאומי לתת לו את הפיצוי המגיע לו על סך 60,000 ₪. לבנת פורן, מנכ"ל "המרכז למימוש זכויות רפואיות" מסבירה כי אסור למהר להרים ידיים. במקרה זה האזרח זכה בסיכומו של דבר לקבל את מלוא זכויותיו מהמוסד לביטוח לאומי, אולם במקרים רבים אחרים המוסד לביטוח לאומי אינו חוזר בו מהחלטתו והאזרח אינו מקבל את הפיצוי לו הוא זכאי".

בדוק את זכויותיך - מימוש זכויות רפואיות

מחשבונים לבדיקת זכאויות:
 
מחשבון שר"מ (שירותים מיוחדים)
 
האם מגיעה לך קצבת נכות כללית?

אם עקב מחלה או בעיות רפואיות אחרות צומצם כושר ההשתכרות שלך באופן משמעותי יתכן ומגיעות לך זכויות רפואיות כמו קצבת נכות מביטוח לאומי, אפשרות לשיקום מקצועי, הנחות בארנונה, בבזק, תו נכה ועוד. את התביעה יש להגיש בתום 90 יום מרגע שחל הצמצום בהכנסות וכל עוד המצב הרפואי אינו מאפשר לחזור לעבודה באופן מלא.

האם מגיע לך פיצוי עקב פגיעה במהלך עבודתך?

כל תאונה, פציעה, פגיעה שקרתה תוך כדי ועקב העבודה או בדרך לעבודה וממנה יכולה לזכות אותך בדמי פגיעה, במענק נכות או קצבת נכות מעבודה ובהטבות נוספות במסגרת חוק נפגעי עבודה. קצבת הנכות מושפעת מאחוזי הנכות שיקבעו בוועדות הרפואיות. כמו כן ראוי לבדוק מימוש זכויות נוספות הנובעות ממצבו של הנכה, כמו תקנה 15, תקנת נכה נזקק ועוד.

האם מגיע לך פיצוי עקב מחלת מקצוע?

עובדים רבים סובלים ממחלות הקשורות לעבודתם ואינם יודעים לשייך את הבעיה הרפואית לעבודה. בין הזכאים לפיצוי: נפגעי רעש אשר סובלים מירידה בשמיעה וצפצופים באוזניים, מורים/מרצים הסובלים מצרידות, פגיעה בשורש כף היד / מרפקים / ברכיים עקב מאמץ פיזי בעבודה, סרטן ומחלות עור עקב עבודה בשמש, סרטן כתוצאה מעבודה בסביבת חומרים כימיקלים ודלקים, בעיות בראות ובנשימה לעובדים בסביבה מאובקת ועשן, פרקינסון כתוצאה מחשיפה לחומרים נדיפים במעבדות ולחומרי ריסוס או כל בעיה רפואית הקשורה לאופי העבודה. הפיצוי ניתן במסגרת חוק נפגעי עבודה.

האם מגיע לך פיצוי עקב פגיעה במהלך שירותך הצבאי?

תאונה, פציעה, פגיעה שקרתה תוך כדי ועקב שירות צבאי או בדרך לשירות וממנו יכולה לזכות בפיצוי עקב נכות בתשלום מענק חד פעמי או קצבה חודשית והטבות נוספות במסגרת חוק הנכים, תגמולים ושיקום.

האם מגיע לך פטור רפואי ממס הכנסה?

רבים אינם יודעים על זכותם לפטור מתשלום מס הכנסה עקב מחלות (גם מתשלומי הפנסיה). בדוק איתנו את זכויותיך, אם הינך סובל ממחלות לב, שיתוק ילדים, סכרת עם סיבוכים, פרקינסון, טרשת נפוצה, אלצהיימר, סרטן וגידולים ממאירים, מחלות נוירולוגיות, מחלת כליות או כבד, איידס, עיוורון, חרשות, אירוע מוחי, דלקת מפרקים, מחלות ניווניות, בעיות אורטופדיות יתכן מאוד שמגיע לך לקבל פטור מתשלום מס הכנסה והחזר רטרואקטיבי.

האם מגיע לך פיצוי נפגעי פוליו?

אדם שחלה במחלת הפוליו במדינת ישראל והוא תושב ישראל, רשאי להגיש תביעה לפיצוי נפגעי פוליו. הפיצוי כולל פיצוי חד פעמי ומענק או קצבה חודשית בהתאם לאחוזי הנכות הרפואית. קצבה זו אינה יוצרת כפל קצבאות וניתן לקבל אותה בנוסף לקצבת ניידות, נכות כללית או מימוש זכויות אחרות.

האם מגיע לך פיצוי נפגעי פעולות איבה?

אדם שנפגע עקב פעולות טרור זכאי לתגמול לטיפול רפואי ובנוסף יש להגיש בקשה לקבלת תגמול עקב נכות שנגרמה כתוצאה מהפגיעה.

האם מגיע לך הטבות בניידות?

אדם שמוגבל בניידות רשאי לפנות ללשכת הבריאות המחוזית ולהגיש בקשה להטבות ניידות הכוללות הלוואה עומדת לרכישת רכב, קצבה חודשית ותו חניה.

האם זומנת לוועדה רפואית?

בוועדה הרפואית יושבים רופאים המצפים לקבל מידע רפואי באופן קצר, מדוייק וענייני. לך יש הזדמנות אחת ויחידה להציג טעונייך בפני הועדה. ללא הכנה מתאימה של החומר הרפואי עלולים להיפגע סיכוייך לממש את זכויותיך.

האם מגיע לך פיצוי מחברת ביטוח עקב אובדן כושר עבודה?

מבוטחים רבים המשלמים פרמיות קבועות לחברת הביטוח עשויים להיות זכאים לפיצוי במקרה של אובדן כושר עבודה. על מנת לבדוק את גובה הפיצוי יש לבדוק את פוליסת הביטוח ובהתאם לכך לבדוק את אפשרויות הפיצוי.

חברות הביטוח נוטות לסרב לפניות של לקוחות – למרות שבמקרים רבים המצב הרפואי והתפקודי מזכה בפיצוי חודשי.

האם מגיע לך פנסיית נכות?

צבירת זכויות סוציאליות בקרן פנסיה עשויה להקנות למבוטחים אפשרות לקבל קצבת פנסייה טרם הגיעם לגיל הפרישה וזאת משום שאינם יכולים להמשיך לעבוד עקב מצב בריאותי.

תקנון קרן הפנסייה מגדיר את הזכויות להן זכאים החברים בו.

האם חלה החמרה במצבך הרפואי?

אם הוכרת בעבר על מצבך הרפואי על-ידי המוסד לביטוח לאומי, מס הכנסה, חברת הביטוח, קרן הפנסייה או קצין התגמולים, ועתה חלה החמרה במצבך – זכותך לבקש שהפיצוי אותו אתה מקבל יותאם למצבך הרפואי הנוכחי. לשם כך יש להגיש בקשה לבדיקה בהחמרת מצב.

המרכז למימוש זכויות רפואיות
לבנת פורן | זכויותיי | דרושים | צור קשר מפת האתר | קצבת נכות | אחוזי נכות ביטוח לאומי | פגיעה בעבודה | זכויות עובדים | תביעות ביטוח לאומי
| זכויות רפואיות | פטור ממס הכנסה | נכות כללית | אובדן כושר עבודה | ועדה רפואית | bituach leumi | לבנת פורן הבלוג הרשמי
     

 
המרכז למימוש זכויות רפואיות located at מגדלי עזריאלי, דרך מנחם בגין 132 , תל אביב, . Reviewed by 127 מצביעים rated: 5 / 5