חלית נפצעת זכותך לקבל את הכסף שמגיע לך
''בזכותך הצלחתי לקבל את זכויותיי, על כך אני מודה לך מקרב לב.'' ש.ט. לשני החביבה המון המון תודה. אותך יברך האל במיטב הברכות והאיחולים בחיים טובים ומאושרים תבורכי על עבודתך ומסירותך בחיים על חביבותיך ואמונתך הבלתי נדלים על האופטימיות הבלתי נגמרת על האמונה שבי נטעת הבלתי מתפשרת לנעמה אשכנזי רצינו להגיד לך מילות הערכה על תשומת הלב האישית והחמה על המסירות ההתחשבות בכל פרט על המעקב והטיפול אשר כפי שידענו היה כפול לא חסכת במאמץ ועבודה הראויה למחמאה לכל צוות המרכז למימוש זכויות רפואיות ובמיוחד לגב נעמה אשכנזי- מנהלת קשרי לקוחות: ברצוננו להודות לכם מעומק ליבנו על היחס החם, השרות המסור והמקצועי ועל הטיפול הענייני לו זכינו מצידכם. עם סיום הטיפול בענייני (נכות כללית וניידות) אני מבקשת להודות לגב נעמה אשכנזי על הטיפול המסור, המקצועי, על ההתמדה והדבקות במשימתה. רעות יקרה כמו שנאמר מוטב מאוחר מאשר בכלל לא, כשהגעתי אליכם הייתי ספקנית מאוד,אותו בחור שקיבל אותנו נשמע כמו מקדם מכירות שיכול לפתור כל בעיה ולסיכום לאחר פתיחת התיק הופניתי אלייך. המבט בעינייך הבטיח לי שאת מאמינה בי ותמכת מהרגע הראשון. המון תודות ואיחולים
 


פגישה ראשונית חינם
השאר פרטים ונחזור אליך
שם מלא:
טלפון:
שלח

 לקוחות מספרים:

כ.מ. – בן 62, מנכ''ל חברה
 
  קיבלתי ממס הכנסה החזר רטרואקטיבי של 547,000 ₪ וכיום אני פטור מתשלום מס של כ- 135,000 ₪ בשנה.
אנימנכ"ל של חברה, מעסיק עובדים ויודע להתמודד במצבים קשים ומסובכים. רק לא עםהוועדות של ביטוח לאומי... רואה החשבון שלי המליץ לי ללכת ולקבל סיוע מחברת לבנתפורן - מימוש זכויות רפואיות, ואני מודה לו מכל ליבי על העצה הזאת. מרגעשהגעתי לשם ידעתי שאלו הם האנשים  עם הידעהמקצועי הרלוונטי ביותר עבורי ושברגעים הקשים ביותר בהתמודדות מול הוועדות ידעובדיוק איך לעזור לך. אני סובל מבעיות רפואיות במעיים, בכליות ובריאות. בתגובהלטיפול בסטרואידים יש לי גם אוסטאופורוזיס עם שברים בצלעות ובעמוד השדרה.  בפעםהראשונה שניגשתי לוועדות לא קיבלתי דבר, אולם לאחר שהצוות של לבנת פורן נכנסלתמונה הכל השתנה. קיבלתי ממס הכנסה החזר רטרואקטיבי של 547,000 ₪ וכיום אני פטורמתשלום מס של כ- 135,000 ₪ בשנה. אין מילים בפי לתאר את השירות המעולה שקיבלתי,המקצועיות והאכפתיות, ולא נותר לי אלא להגיד תודה ענקית מכל הלב.
מ.ל. (מחלת מקצוע)
 

אושרה לי קצבת נפגעי עבודה בגובה 6725 ₪ לצמיתות!

במשך שנים רבות עבדתי מישרה מלאה במפעל לעיבוד שיש. לפני כשנתיים התגלתה אצלי מחלת ריאות קשה, המכונה "סיליקוזיס". הגעתי למצב שבכל מאמץ קטן ביותר, הייתי מתחיל להתנשף ולסבול מקוצר נשימה. עד שלפני כחצי שנה פיטרו אותי סופית כי כבר לא הייתי מסוגל לתפקד בעבודה. פניתי לביטוח לאומי בבקשה לקצבת נכות כללית, ואושרה לי קצבה בגובה 2400 ₪ לחודש. איך אפשר לחיות ולפרנס ילדים עם הסכום הזה? בשלב זה הגעתי לפגישה ראשונית במרכז למימוש זכויות רפואיות. מנהלת הלקוחת המקסימה שלי פנתה לאגף הפיקוח על העבודה במשרד התמ"ת, רופא תעסוקתי מטעם המרכז למימוש זכויות רפואיות הכין חוות דעת בעניין הקשר הסיבתי בין סביבת העבודה שלי לבין אופי מחלתי. תוך זמן קצר התקבלה תשובה חיובית מהמוסד לביטוח לאומי אשר הכיר במחלה שליכמחלת מקצוע. נכותי מוערכת בכ-60% לצמיתות. כיום אני מקבל כמעט 6725 ₪ לחודש ובמידה וחס וחלילה מצבי יחמיר אוכל לקבל יותר.

מימוש זכויות רפואיות

מחשבונים לבדיקת זכאויות:
 
מחשבון שר"מ (שירותים מיוחדים)
 
מה הם התנאים לקבלת קצבת נכות כללית?
 
אם מחלה או בעיות רפואיות אחרות השפיעו על כושר עבודתך באופן משמעותי, ייתכן ומגיעות לך זכויות רפואיות כמו קצבת נכות מביטוח לאומי, אפשרות לשיקום מקצועי, הנחות בארנונה, בבזק, תו נכה ועוד

מה הם התנאים לקבלת פיצוי עקב פגיעה במהלך עבודתך?

כל תאונה, פציעה, פגיעה שקרתה תוך כדי ועקב העבודה או בדרך לעבודה וממנה יכולה לזכות אותך בדמי פגיעה, במענק נכות או קצבת נכות מעבודה ובהטבות נוספות במסגרת חוק נפגעי עבודה. קצבת הנכות מושפעת מאחוזי הנכות שיקבעו בוועדות הרפואיות. כמו כן ראוי לבדוק מימוש זכויות נוספות הנובעות ממצבו של הנכה, כמו תקנה 15, תקנת נכה נזקק ועוד.

מה הם התנאים לקבלת פיצוי עקב מחלת מקצוע?

עובדים רבים סובלים ממחלות הקשורות לעבודתם ואינם יודעים לשייך את הבעיה הרפואית לעבודה. בין הזכאים לפיצוי: נפגעי רעש אשר סובלים מירידה בשמיעה וצפצופים באוזניים, מורים/מרצים הסובלים מצרידות, פגיעה בשורש כף היד / מרפקים / ברכיים עקב מאמץ פיזי בעבודה, סרטן ומחלות עור עקב עבודה בשמש, סרטן כתוצאה מעבודה בסביבת חומרים כימיקלים ודלקים, בעיות בראות ובנשימה לעובדים בסביבה מאובקת ועשן, פרקינסון כתוצאה מחשיפה לחומרים נדיפים במעבדות ולחומרי ריסוס או כל בעיה רפואית הקשורה לאופי העבודה. הפיצוי עקב מחלת מקצוע ניתן במסגרת חוק נפגעי עבודה.

מה הם התנאים לקבלת פיצוי עקב פגיעה במהלך שירותך הצבאי?

תאונה, פציעה, פגיעה שקרתה תוך כדי ועקב שירות צבאי או בדרך לשירות וממנו יכולה לזכות בפיצוי עקב נכות בתשלום מענק חד פעמי או קצבה חודשית והטבות נוספות במסגרת חוק הנכים, תגמולים ושיקום.

מה הם התנאים לקבלת פטור רפואי ממס הכנסה?

רבים אינם יודעים על זכותם לפטור מתשלום מס הכנסה עקב מחלות (גם מתשלומי הפנסיה). בדוק איתנו את זכויותיך, אם הינך סובל ממחלות לב, שיתוק ילדים, סכרת עם סיבוכים, פרקינסון, טרשת נפוצה, אלצהיימר, סרטן וגידולים ממאירים, מחלות נוירולוגיות, מחלת כליות או כבד, איידס, עיוורון, חרשות, אירוע מוחי, דלקת מפרקים, מחלות ניווניות, בעיות אורטופדיות יתכן מאוד שמגיע לך לקבל פטור מתשלום מס הכנסה והחזר רטרואקטיבי.

מה הם התנאים לקבלת פיצוי נפגעי פוליו?

אדם שחלה במחלת הפוליו במדינת ישראל והוא תושב ישראל, רשאי להגיש תביעה לפיצוי נפגעי פוליו. הפיצוי כולל פיצוי חד פעמי ומענק או קצבה חודשית בהתאם לאחוזי הנכות הרפואית. קצבה זו אינה יוצרת כפל קצבאות וניתן לקבל אותה בנוסף לקצבת ניידות, נכות כללית או מימוש זכויות אחרות.

מה הם התנאים לקבלת פיצוי נפגעי פעולות איבה?

אדם שנפגע עקב פעולות טרור זכאי לתגמול לטיפול רפואי ובנוסף יש להגיש בקשה לקבלת תגמול עקב נכות שנגרמה כתוצאה מהפגיעה.

מה הם התנאים לקבלת הטבות בניידות?

אדם שמוגבל בניידות רשאי לפנות ללשכת הבריאות המחוזית ולהגיש בקשה להטבות ניידות הכוללות הלוואה עומדת לרכישת רכב, קצבה חודשית ותו חניה.

האם זומנת לוועדה רפואית?

בועדה רפואית יושבים רופאים המצפים לקבל מידע רפואי באופן קצר, מדוייק וענייני. לך יש הזדמנות אחת ויחידה להציג טעונייך בפני הועדה. ללא הכנה מתאימה של החומר הרפואי עלולים להיפגע סיכוייך לממש את זכויותיך.

מה הם התנאים לקבלת פיצוי מחברת ביטוח עקב אובדן כושר עבודה?

מבוטחים רבים המשלמים פרמיות קבועות לחברת הביטוח עשויים להיות זכאים לפיצוי במקרה של אובדן כושר עבודה. על מנת לבדוק את גובה הפיצוי יש לבדוק את פוליסת הביטוח ובהתאם לכך לבדוק את אפשרויות הפיצוי.

לעיתים חברות הביטוח מסרבות לפניות של לקוחות – למרות שבמקרים רבים המצב הרפואי והתפקודי מזכה בפיצוי חודשי.

מה הם התנאים לקבלת פנסיית נכות?

צבירת זכויות סוציאליות בקרן פנסיה עשויה להקנות למבוטחים אפשרות לקבל קצבת פנסייה טרם הגיעם לגיל הפרישה וזאת משום שאינם יכולים להמשיך לעבוד עקב מצב בריאותי.

תקנון קרן הפנסייה מגדיר את הזכויות להן זכאים החברים בו.

האם חלה החמרה במצבך הרפואי?

אם הוכרת בעבר על מצבך הרפואי על-ידי המוסד לביטוח לאומי, מס הכנסה, חברת הביטוח, קרן הפנסייה או קצין התגמולים, ועתה חלה החמרה במצבך – זכותך לבקש שהפיצוי אותו אתה מקבל יותאם למצבך הרפואי הנוכחי. לשם כך יש להגיש בקשה לבדיקה בהחמרת מצב.

המרכז למימוש זכויות רפואיות
מימוש זכויות רפואיות | זכויות | דרושים | צור קשר | מפת האתר | תאונות עבודה | זכויות עובדים | פטור ממס הכנסה | תביעות ביטוח לאומי
| נכות כללית | זכויות חולי סוכרת | קצבת נכות | קצבת ילד נכה | אחוזי נכות | אובדן כושר עבודה | טופס 250
חוות דעת רפואית | זכויות נכים | ועדה רפואית | זכויות חולי סרטן | bituach leumi | לבנת פורן הבלוג הרשמי
     

© 2017, המרכז למימוש זכויות רפואיות . כל הזכויות שמורות

*השירות אינו משפטי.
המידע המוצג באתר הינו מידע כללי בלבד ואינו מהווה ייעוץ או המלצה מכל סוג שהוא
מדיניות פרטיות

 
המרכז למימוש זכויות רפואיות located at מגדלי עזריאלי, דרך מנחם בגין 132 , תל אביב, . Reviewed by 127 מצביעים rated: 5 / 5