חלית נפצעת זכותך לקבל את הכסף שמגיע לך
''בזכותך הצלחתי לקבל את זכויותיי, על כך אני מודה לך מקרב לב.'' ש.ט. לשני החביבה המון המון תודה. אותך יברך האל במיטב הברכות והאיחולים בחיים טובים ומאושרים תבורכי על עבודתך ומסירותך בחיים על חביבותיך ואמונתך הבלתי נדלים על האופטימיות הבלתי נגמרת על האמונה שבי נטעת הבלתי מתפשרת לנעמה אשכנזי רצינו להגיד לך מילות הערכה על תשומת הלב האישית והחמה על המסירות ההתחשבות בכל פרט על המעקב והטיפול אשר כפי שידענו היה כפול לא חסכת במאמץ ועבודה הראויה למחמאה לכל צוות המרכז למימוש זכויות רפואיות ובמיוחד לגב נעמה אשכנזי- מנהלת קשרי לקוחות: ברצוננו להודות לכם מעומק ליבנו על היחס החם, השרות המסור והמקצועי ועל הטיפול הענייני לו זכינו מצידכם. עם סיום הטיפול בענייני (נכות כללית וניידות) אני מבקשת להודות לגב נעמה אשכנזי על הטיפול המסור, המקצועי, על ההתמדה והדבקות במשימתה. רעות יקרה כמו שנאמר מוטב מאוחר מאשר בכלל לא, כשהגעתי אליכם הייתי ספקנית מאוד,אותו בחור שקיבל אותנו נשמע כמו מקדם מכירות שיכול לפתור כל בעיה ולסיכום לאחר פתיחת התיק הופניתי אלייך. המבט בעינייך הבטיח לי שאת מאמינה בי ותמכת מהרגע הראשון. המון תודות ואיחולים
 


פגישה ראשונית חינם
השאר פרטים ונחזור אליך
שם מלא:
טלפון:
שלחלקוחות מספרים:

המוסד לביטוח לאומי ומלחמתו באזרח הקטן
 

לבנת פורן, מנכ"ל "המרכז למימוש זכויות רפואיות": למרות שחלק נכבד מהתביעות כנגד המוסד לביטוח לאומי נדחות, עם הכוונה מקצועית, סבלנות ונחישות אפשר להצליח".

ל.ש, בן 62, עובד במשרד הביטחון. כל חייו היה אדם בריא ולא סבל מבעיות בריאותיות. בנובמבר 2007 אושפז בעקבות אירוע מוחי שעבר כתוצאה מטראומה במהלך העבודה. מאז הוא סובל מכאבי ראש, קושי בריכוז, גמגום וקושי בהבנה. ל.ש פנה למוסד לביטוח לאומי על מנת שיוכר כנפגע עבודה ויוכל לממש את זכאותו לקבל פיצוי עקב נכותו מעבודה. במשך חודשים ארוכים נדרש ל.ש ע"י המוסד לביטוח לאומי לעבור חקירות וכן להביא את עמיתיו לעבודה לחקירה על מנת להוכיח כי האירוע המוחי אכן אירע כתוצאה מטראומה שעבר במהלך העבודה. לאחר חודשים רבים המוסד לביטוח לאומי אכן הכיר בו כנפגע עבודה. ל.ש הגיש בקשה להיבדק ע"י וועדה רפואית של המוסד לביטוח לאומי על מנת שייקבעו לו אחוזי נכות בגינם יוכל לקבל את הפיצוי המגיע לו. להפתעתו רופא הוועדה החליט כי יש לשלול את הקשר הסיבתי בין האירוע המוחי לבין האירוע הטראומתי שהתרחש במהלך העבודה. ל.ש לא ויתר ובעצת רופאי "המרכז למימוש זכויות רפואיות" ביקש לקיים וועדה רפואית נוספת. לוועדה זו הגיש חוות דעת רפואית שדנה בקשר שבין האירוע המוחי לבין הטראומה אותה עבר ובעקבות כך החליט המוסד לביטוח לאומי לתת לו את הפיצוי המגיע לו על סך 60,000 ₪. לבנת פורן, מנכ"ל "המרכז למימוש זכויות רפואיות" מסבירה כי אסור למהר להרים ידיים. במקרה זה האזרח זכה בסיכומו של דבר לקבל את מלוא זכויותיו מהמוסד לביטוח לאומי, אולם במקרים רבים אחרים המוסד לביטוח לאומי אינו חוזר בו מהחלטתו והאזרח אינו מקבל את הפיצוי לו הוא זכאי".
א.ש. בת 38, מורה לספורט
 
פגיעה רפואית הקשורה לעבודתי
זיכתה אותי ב- 205,000 ש"ח
כשפגשתי את הגברת לבנת פורן, מנכ"ל החברה למימוש זכויות רפואיות הייתי מיואשת לגמרי מההתמודדות מול הוועדות הרפואיות. הרגשתי שללא עזרה של מומחה לצידי - אפסיד במאבק למימוש זכויותי. כיום כאשר קצבת נפגעי העבודה שאני מקבלת עקב סרטן העור נכנסת לחשבון הבנק שלי מידי חודש אני נזכרת איך הגברת פורן הסתכלה בי במבט מבין ואמרה: "ביחד ננצח". והיום - מסייע צוות החברה לבעלי שעובד כחשמלאי וסובל מירידה בשמיעה ומבעיות בשורש כף היד.

הייחודיות שלנו

 עם כל הלב והנשמה
המרכז למימוש זכויות רפואיות הוקם על מנת לעזור לך לממש את זכויותייך. לאחר שעזרנו לאלפי אנשים לממש את זכויותיהם, אנו מבינים בדיוק מה עובר עליך! מבינים את הכאבים אחרי עשרות טיפולים רפואיים שעברת, עד כמה איכות החיים נפגעה מאז שהבעיה הרפואית התעוררה, את החרדה לגורלה הכלכלי של המשפחה, את התיסכול לאחר ששנים נתת את הכל למדינה – ועכשיו, כשמגיע לך לממש את זכויותיך הרפואיות, איש לא עומד לצידך, את התחושה הקשה לאחר שהועדה הרפואית לא ממש הקשיבה למה שניסית להגיד, את הכעס וחוסר האונים בהתמודדות מול הבירוקרטיה. ומבינים את תחושת הלבד. לבד. לבד.

אנחנו מבינים בדיוק מה עובר עליך! מבינים וכואבים איתך.

ומתוך הבנה, ומתוך אכפתיות, ומתוך רצון לעזור - אנחנו נהייה כאן עבורך. תמיד. עם כל הלב והנשמה!

 
 הצוות
כל אחד מאנשי הצוות שלנו נבחר בזכות הידע המקצועי, הניסיון בטיפול במימוש זכויות רפואיות, ובעיקר – בזכות היותו אוהב אדם. כל אחד מהרופאים, יועצי המס, מומחי הביטוח ומנהלי הלקוחות יעשו הכל ע"מ לעזור לך לממש את זכויותייך, ויעשה זאת עם המון אהבה, אכפתיות, סבלנות והקשבה.
 
 ובסוף תביא פרח...
כל פעם אנחנו מתרגשים מחדש כאשר לקוח המגיע בסוף התהליך עם זר פרחים או שוקולד ומודה מכל הלב לצוות שלנו. וכשהלקוח אומר "אתם המשפחה שלי", אנחנו יודעים שעשינו עוד צעד קטן לקראת הגשמת המטרה למענה הוקמה החברה: להיות בית ועזר לכל אזרח בישראל בתהליך מימוש זכויותיו הרפואיות.
 
 
המרכז למימוש זכויות רפואיות
מימוש זכויות רפואיות | זכויות | דרושים | צור קשר | מפת האתר | תאונות עבודה | זכויות עובדים | פטור ממס הכנסה | תביעות ביטוח לאומי
| נכות כללית | זכויות חולי סוכרת | קצבת נכות | קצבת ילד נכה | אחוזי נכות | אובדן כושר עבודה | טופס 250
חוות דעת רפואית | זכויות נכים | ועדה רפואית | זכויות חולי סרטן | bituach leumi | לבנת פורן הבלוג הרשמי
     

© 2017, המרכז למימוש זכויות רפואיות . כל הזכויות שמורות

*השירות אינו משפטי.
המידע המוצג באתר הינו מידע כללי בלבד ואינו מהווה ייעוץ או המלצה מכל סוג שהוא
מדיניות פרטיות

 
המרכז למימוש זכויות רפואיות located at מגדלי עזריאלי, דרך מנחם בגין 132 , תל אביב, . Reviewed by 127 מצביעים rated: 5 / 5