חזרה למעלה

אודות חברת לבנת פורן – זכויות רפואיות

ישראלים רבים הסובלים מבעיה רפואית אינם ממשים את זכויותיהם החוקיות.
בין אם מדובר בחוסר מודעות, סלידה ופחד מביורוקרטיה, או פשוט מבוכה – אנשים רבים שוכחים שזכויותינו הרפואיות הן לא "טובה" שמעניקים לנו מוסדות המדינה, הן מגיעות לנו ע"פ חוק והרווחנו אותן ביושר ובתשלום. בנוסף, רבים מהגופים האמונים על טיפול בזכויותינו הרפואיות סובלים מעודף ביורוקרטיה ונגישות נמוכה לציבור, חלקם אף מערימים קשיים ביורוקרטים וחסמים מקצועיים ורגשיים.

'חברת לבנת פורן' הוקמה ע"י לבנת פורן בשנת 2003 בכדי לתת מענה לציבור גדול של אזרחים הזקוקים לסיוע בתהליך מימוש זכויותיהם הרפואיות אל מול רשויות המדינה ומוסדות שונים ובראשן ביטוח לאומי, מס הכנסה, חברות ביטוח, וקרנות פנסיה.

אודות חברת לבנת פורן - מימוש זכויות רפואיות

הצוות המלווה של החברה מונה כ-160 עובדים וכ-25 רופאים בעלי ידע מקצועי וניסיון עשיר וממושך במימוש זכויות רפואיות של אלפי לקוחות ובאלפי מקרים שונים. פעילות החברה מכסה את שלושת המישורים המרכיבים את מימוש הזכויות הרפואיות: הרפואי, הביורוקרטי, והרגשי. הצוות המטפל בכל פונה מוביל את התהליך משלב בניית התיק הרפואי, דרך איסוף הנתונים, כתיבת חוות דעת רפואית הכוללת את הנכות הרפואית ואת הנכות התפקודית וידוא מוכנות לוועדות הרפואיות ועד לתמיכה שוטפת ואישית, כל זאת עד לסיום ההליך.

לחברה ארבעה סניפים מרכזיים: חיפה, תל אביב, ירושלים ובאר שבע.  ומאז הקמתה זכו עשרות אלפי מבוטחים לקבל הטבות והחזרים כספיים בהיקף מצטבר של מיליוני שקלים.

הלב בלוגו של לבנת פורן