חזרה למעלה

צוות הרופאים והמומחים שלנו

צוות הרופאים המומחים של לבנת פורן עומד לרשות כל לקוחות החברה לצורך מתן חוות דעת רפואיות מקצועיות, מפורטות ויסודיות. זאת במטרה לקדם כל אחד ואחת מהנפגעים/החולים בצורה המיטבית למימוש מלוא הזכויות הרפואיות המגיעות להם. חוות הדעת הרפואית הנערכת עבור הלקוחות כלולה בשירות ואינה כרוכה בעלות נוספת.

 

צוות הרופאים שלנו – פועל בשבילכם

בחברת לבנת פורן אנו עושים הכול על מנת לאפשר ללקוחותינו למצות את מלוא הזכויות הרפואיות שלהם. כחלק מרכזי וחיוני של תהליך מימוש הזכויות, אנו מעמידים לרשותם צוות המונה כ-20-15 מומחים מהשורה הראשונה מתחומי הרפואה השונים עם ותק רב בעריכת הערות נכות בנושאים שונים.

מעורבות צוות רפואי היא ממש מתחילת הדרך מרגע קליטת הלקוח. לאחר גיבוש החומר הרפואי, תיק הלקוח עובר לידי הרופא המתאים לעניינו, ומתואמת פגישה משותפת לצורך בניית חוות דעת רפואית מלאה, מקצועית ומפורטת. הפגישה כוללת תשאול מקיף ויסודי של הלקוח/המטופל אודות מצבו, תפקודו, השתלשלות התאונה/מחלה שאירעה לו, אופי עבודתו, בחינת ההיסטוריה הרפואית שלו וכן בדיקה גופנית במידת הצורך ובהתאם לסוג הפגיעה או המחלה- כל אלו בהתאם לשיקול דעת הרופא.

לאחר הפגישה ולמידת כל החומר, הרופא מכין את חוות הדעת, המוגשת בהמשך למוסד לביטוח לאומי במסגרת התביעה.

 

היתרון של הרופאים בלבנת פורן פועל לטובתכם

כל הרופאים הפועלים לשירות לקוחות לבנת פורן ואמונים על הכנת חוות הדעת הרפואיות, הינם מומחים בכירים ומנוסים בעריכת חוות דעת מקצועיות למימוש מיטבי של זכויות רפואיות. מעבר לניסיונם המקצועי, יש להם גם ידע וניסיון ייחודיים בתחום מימוש זכויות רפואיות – הם מכירים היטב את תקנות ביטוח לאומי, יודעים בדיוק מה חשוב לציין בחוות הדעת, על מה צריך לשים דגש ואיזה מסמכים חשוב לצרף. פעמים רבות, אלו הפרטים שעושים את ההבדל בקביעת אחוזי הנכות והפיצוי שלצידם, ואף בין קבלת התביעה לבין דחייתה.

יתרון נוסף המתלווה לקבלת חוות דעת מהרופאים הפועלים בחברה, בא לידי ביטוי בכך שמדובר בשירות שאינו כרוך בעלות כספית נוספת. המשמעות היא – חיסכון של אלפי שקלים.

הרופאים, כמו כל צוות לבנת פורן, מעניקים ללקוחות יחס אישי, ופועלים בהקשבה וברגישות לצד מקצועיות, אמינות והגינות.

 

בין הרופאים הבכירים שעובדים איתנו, נמנים:

  • פרופ' מוטי רביד – מומחה ברפואה פנימית, מומחה במנהל רפואי, פרופ' מן המניין (אמריטוס) בפקולטה לרפואה, אוניברסיטת תל-אביב
  • ד"ר נטע הרט  – מומחית ברפואת משפחה
  • ד"ר חיים אשכנזי- מומחה ברפואה פנימית ומומחה ספורט
  • ד"ר ארקדי דוידזון – מומחה בכירורגיה אורתופדית
  • ד"ר רוברט צוקרמן  – מומחה לרפואה פנימית וקרדיולוגיה
  • ד"ר ליאור קורן – מומחה בכירורגיה אורתופדית וכירורגיה של היד
  • ד"ר אמיר פרומן –  מנהל המחלקה הרפואית, רופא פנימאי עם התמחות בפסיכיאטריה

 

כולם כאן בשבילכם כדי לסייע לכם במימוש זכויותיכם הרפואיות

הלב בלוגו של לבנת פורן