חזרה למעלה

שיתוף פעולה עם מועדון עדיף

חלית? נפצעת? כדאי שתכיר את מועדון עדיף

חברת לבנת פורן גאה בשיתוף הפעולה שלה עם מועדון "עדיף" – מועדון הצרכנות לאנשים עם מגבלות – קהילה צומחת ומתחזקת!

בישראל חיים כ-880 אלף נכים בגיל העבודה (גילאי 18-67) ובנוסף כ-300 אלף ילדים וגמלאים המהווים 10-15% מכלל האוכלוסייה בישראל.

מועדון עדיף הוקם במטרה לאגד אוכלוסייה זו לכוח צרכני כלכלי מוביל בעל עדיפות בכל תחומי החיים שבזכות יתרון הגודל כמועדון יכול להציע הצעות ערך, הנחות, הטבות ושירותים שלפרט אין יכולת להשיג ובכך לאפשר לפרט ניהול נכון יותר של ההכנסה הפנויה במשק הבית.

אני רוצה להצטרף למועדון עדיף>>

עדיף – מועדון הצרכנות של נכי ישראל פועל על בסיס רקמת שתי וערב של קשרים חברתיים ועסקיים, למידה מעמיקה והיכרות של השוק מחד וצרכיו של הנכה מאידך לתחילתו של עידן חדש בתפיסת החיים של הנכה ובעל המוגבלות ומארג הצעות ערך לשיפור איכות חייו ושילובו בפסיפס החברתי של החברה בישראל.

הצטרפות למועדון עדיף כרוכה בתשלום דמי חבר סמליים בסך 10 ש”ח לחודש והנפקת כרטיס אשראי “עדיף” הפטור מתשלום (עמלה ו/או דמי כרטיס) למשך שלוש שנים.

לקוחות בנק הפועלים (העומדים בתנאי הזכאות להצטרפות למועדון) מוזמנים להצטרף באמצעות שיוך כרטיס האשראי שברשותם, ללא צורך בהנפקת כרטיס נוסף וללא חיוב דמי חבר למועדון.

לוגו ארגון עדין - מועדון הצרכנות לאנשים עם עדיפות

יש לך חשבון בבנק הפועלים? להצטרפות למועדון לחצ/י כאן

לכל נכה מגיע להיות עדיף – זו לא רק סיסמא בשבילנו אלא ציווי יומיומי בפעילות המועדון. הפרפר בעל הכנפיים הצבעוניות, סמל המועדון, מסמל את הגוונים הרבים של האנשים בעלי המוגבלויות, את החופש לעשות ולנוע ואת דרור המחשבה והיצירתיות כנר לרגלינו בשליחות למען ציבור הנכים בישראל.

אני רוצה להצטרף למועדון עדיף>>

תנאים מיוחדים בחברת לבנת פורן לחברי מועדון "עדיף"

במקום להעסיק את עצמך במלחמה מתישה מול הבירוקרטיה, עדיף שתתמקד בלהחלים ותן לצוות המומחים של חברת לבנת פורן לסייע לך במימוש  הזכויות הרפואיות שלך מול גופים כמו ביטוח לאומי, מס הכנסה, חברות הביטוח וקרנות הפנסיה.
חברת לבנת פורן היא החברה הוותיקה בישראל בתחום מימוש הזכויות הרפואיות, עם ניסיון של 16 שנה ומעל מאה אלף לקוחות מרוצים.
בחברה כ-25 רופאים ועוד עשרות אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, שפועלים כדי שלך יהיה ראש שקט.
לפרטים נוספים אודות התנאים המיוחדים לחברי מועדון עדיף מלאו פרטים כאן או בכל אחד מהטפסים באתר.

יש לך חשבון בבנק הפועלים? להצטרפות למועדון לחצ/י כאן

הלב בלוגו של לבנת פורן