חזרה למעלה

שיתוף פעולה עם האגודה הישראלית לסוכרת

האגודה הישראלית לסוכרת – א.י.ל

חולה בסוכרת? א.י.ל נמצאת כאן בשבילך, ואנחנו איתה

אם יש לכם נגיעה כלשהי לסוכרת, בין אם אתם או מי מקרוביכם לקה בסוכרת –  חשוב שתהיו מודעים לתרומה העצומה של אגודת א.י.ל לאוכלוסיית הסוכרתיים בישראל. לפני שנספר לכם על כל מה שא.י.ל עושה למענכם, נציין שאנו גאים להיות שותפים לעשייה הגדולה הזו, מאז שא.י.ל בחרה בנו – חברת לבנת פורן – להיות גוף מימוש הזכויות היחידי בעל תו התקן שלה. מבחינתנו זו שותפות שמשנה חיים.

 

חשיבות פעילותה של א.י.ל למען אנשים עם סוכרת בישראל

אמנם לא ניתן לסכם ולמצות את העשייה של א.י. ל בכמה משפטים, שכן מדובר בפעילות ענפה וחובקת תחומים. עם זאת, חשוב לנו להציג את עיקרי הדברים.

האגודה הישראלית לסוכרת הינה ארגון שהוקם עצמאית, ואשר כל פעילותו מכוונת למטרה אחת: לדאוג לרווחת אנשים עם סוכרת ולהשיג עבורם את המיטב שניתן כדי לשפר את איכות חייהם. האגודה פועלת מתוך הבנה כי סוכרת היא מחלה שניתן לשלוט בה, להימנע מסיבוכים ולזכות באיכות חיים טובה יותר בעזרת טיפול מתאים, אורח חיים בריא ומעקב צמוד ואישי. ברוב המקרים, אנשים עם סוכרת אינם יכולים לדאוג לכל אלה בעצמם. מכאן נובעת חשיבותה האדירה של פעילות א.י.ל.

חברי א.י.ל פועלים ללא לאות לייצג את ציבור הסוכרתיים בישראל בפני גורמים ממשלתיים באמצעות מאבקים ציבוריים – כדי להשיג ולמקסם עבורם את מלוא הזכויות וההטבות. בין אם זוהי התרופה היקרה שידכם אינה משגת לרכוש, ובין אם אלו המוצרים המותאמים לצרכיכם, הטיפול הרפואי העדכני והטוב ביותר, הדרכה אישית ועוד ועוד – א.י.ל נלחמת כדי להשיג זאת עבורכם.

 

המישורים הבולטים במאבקה של א.י.ל

א.י.ל מרכזת מאמצים רבים בפעילות נמרצת במישורים הבאים:

 • הכללת תרופות חדשות לסוכרתיים בסל הבריאות, על מנת לאפשר לכל איש ואישה, ללא קשר ליכולותיהם הכלכליות, לזכות בהקלה יומיומית ובהטבה במצב בריאותם.
 • הכרת המוסד לביטוח לאומי במחלת הסוכרת ומתן זכויות ואחוזי נכות לאנשים הלוקים בה. פעילות זו חשובה ביותר לנוכח השינויים בתקנות הביטוח הלאומי שפוגעים בזכויות חולי סוכרת בישראל.
 • אכיפת החוק לשוויון הזדמנויות בעבודה, על מנת לאפשר גם לסוכרתיים לעבוד ולהתפרנס בכבוד כמו כל אדם אחר במדינה.
 • השגה ופרסום של מידע רפואי עדכני בתחום הסוכרת.

 

השירותים החשובים של אגודת א.יל

בין שירותיה הבולטים של האגודה הישראלית לסוכרת נמנים:

 • מתן תו האגודה – התו נועד לעודד יצרנים ויבואנים לפעילות של ייצור, יבוא ושיווק מוצרי מזון ומכשור רפואי, אשר נבדקו ונמצאו כמתאימים לשימוש על ידי אנשים עם סוכרת.
 • ביטאון האגודה בו מרוכז מידע עדכני ופרסומים רפואיים רלבנטיים.
 • קיום כנסים ומפגשים שונים ארציים ומקומיים בנושאי הסוכרת בהשתתפות מומחים ואנשים עם סוכרת.
 • ארגון כנסים מדעיים מקצועיים המיועדים לרופאים, אחיות, דיאטניות וחוקרים.
 • פעילות ענפה להעשרת עולם הידע של רופאים, אחיות, דיאטניות, עובדים סוציאליים ואחרים המספקים ייעוץ וטיפול לאנשים עם סוכרת.
 • ארגון והפקה של יריד סוכרת שנתי.
 • ניידת לביצוע בדיקות סוכרת ויתר לחץ דם
 • תכנית טלוויזיה קבועה בנושא סוכרת המשודרת בערוץ הקהילתי.
 • מגוון פעולות לשיפור השירות הרפואי המוצע לסוכרתיים.
 • עידוד המחקר הקליני והבסיסי בתחום הסוכרת.

 

עם תו התקן של א.י.ל. – אנו פועלים למימוש זכויות הסוכרתיים בישראל

חברת לבנת פורן, בעלת תו התקן של אגודת א.י.ל, נבחרה מבין עשרות חברות של מימוש זכויות רפואיות – להיות הגוף הבלעדי בעל התו, המשרת את ציבור חולי הסוכרת בישראל בצורה הטובה ביותר.

אנו רואים בבחירת האגודה, הכרה והבעת אמון גדולה ביכולותינו ובאיכויות חברתנו – בחשיבות הוותק והניסיון הרב שצברנו לאורך שנות פעילותנו למימוש זכויות רפואיות, בצוות הרופאים ואנשי המקצוע המיומנים המעורים בכל רזי המערכות הבירוקרטיות המורכבות ומתנהלים מולן באפקטיביות, ובנחישותנו להשיג ולממש את מלוא הזכויות המגיעות לכל אחד ואחת בדרך הקצרה והיעילה ביותר.

 

האגודה הישראלית לסוכרת - לוגו

אתר: www. sukeret.mednet.co.il

דוא"ל:   diabetes@netvision.net.il

כתובת: דרך המכבים, 46, ראשון לציון, מיקוד 75359

טלפון:   ‎03-9508222

 

הלב בלוגו של לבנת פורן