צור קשר 2468*
נגישות
חזרה למעלה

נכות כללית – מידע כללי

הביטוי "נכות כללית" מתייחס על פי רוב לקצבת נכות כללית. זוהי קצבה חודשית המשולמת ע"י המוסד לביטוח לאומי למי שעקב נכותו הרפואית נפגע או צומצם כושרו להשתכר ב-50% לפחות

כדי לקבוע את הזכאות לקצבת נכות כללית, על המבקש לקבלה לעבור תחילה ועדה רפואית שתקבע מהם אחוזי הנכות הרפואית על פי ספר המבחנים (הליקויים) של הביטוח הלאומי. לאחר מכן תיבדק הנכות התפקודית של אותו פונה. התהליך לקבלת הקצבה עלול להיות ארוך ומורכב ולכן אנו ממליצים להיעזר בשירות מקצועי ולהצטייד בחוות דעת רפואיות שיקלו על התהליך ויאפשרו לעשות אותו בדרך הנכונה והאופטימאלית ביותר. מימין ריכזנו לנוחיותכם שורה של כתבות הקשורות לקצבת נכות כללית.

חוות דעת רפואית בה נבדקים אחוזי הנכות של הפונה

אנו בחברת לבנת פורן – המרכז למימוש זכויות רפואיות,  בעלי ידע רפואי ומקצועי וניסיון רב שנים. בעזרת כ-25 רופאים, ו-150 עובדים, מנהלי מימוש זכויות, נציגים, ואנשי מקצוע בעלי ניסיון רב במקרים מגוונים רבים מספור, ובעלי היכרות מעמיקה עם המערכות הבירוקרטיות המורכבות נשמח לעמוד לרשותך ולסייע לך בקבלת הזכויות הרפואיות העשויות להגיע לך עקב מצבך הרפואי. כל שצריך לעשות הוא להגיע לפגישה עם נציג בה נציג את הדרכים שבהן נוכל לסייע לך בתהליך. פגישה זו אינה כרוכה בעלות או בהתחייבות מצידך!